Zack Ve Cody Güvertede Disney Channel

Posted by Erol Çakmak On 27 Mart 2012 Salı 16 yorum
 Zack Ve Cody Güvertede Resimleri

Zack Ve Cody Güvertede Disney Channel
Zack Ve Cody Güvertede İzleZack Ve Cody Oyuncuları
Zack & Cody Güvertede (İngilizce:The Suit Life On Deck) bir Disney Channel orijinal dizisi. Zack & Cody'nin Lüks Yaşamı'nın devam dizisidir. Bu dizide Zack ve Cody yine vardır. Ama bu sefer Tipton Hotel'de değil S.S. Tipton'dadırlar. Orada 7 Seas High adlı okula giderler. Yeni arkadaşlar bulurlar.
Dizi eski oyuncu kadrosunda küçük bir değişiklik olmuştur. Ashley Tisdale yerine Debby Ryan (Bailey Pickett) gelmiştir. Maddie (Ashley Tisdale) Boston'da üniversiteye gitmektedir; bu yüzden bu yolculukta yoktur, fakat "Maddie Güvertede" adlı bölümde diziye konuk olmuştur.
Dizi ilk önce Disney Channel'da yayınlandı.Sonra Disney XD ile beraber yayınlandı.Şu anda ise hem Disney XD'de hem de Disney Channel'de yayınlanıyor.
Zack & Cody Güvertede Türkçe Dublaj İzle
Zack ve Cody'nin Lüks Yaşamının "Let Us Entertain You" adlı bölümünde S.S Tipton gözükmüştür.
Zack & Cody Güvertede Oyuncuları
Zack Ve Cody Güvertede Oyuncuları 
  • Zachary Zack Martin
Zack (Dylan Sprouse) ikizinden on dakika önce doğmuştur.Hobileri; kaykay yapmak, kızlarla flörtleşmek ve Cody`yi sinir etmektir. "S.S. Tipton"daki en büyük amacı macera yaşamaktır, fakat kötü notlar aldığı için bu hayalini gerçekleştiremez. Geminin içecek barında çalışmaktadır.3.Sezondan itibaren Maya Bennet (Zoey Deutch) ile birliktedir.

  • Cody Martin
Cody (Cole Sprouse) tam bir örnek öğrencidir. Ama aşk konusunda da Zack'ten farklıdır. Cody iç güzelliğe önem vermektedir ve böyle bir ilişki aramaktadır, Zack buna karşın dış güzelliğe önem verir ve birçok kızla çıkar. Cody başlangıçta gemide yaşamaktan hoşlanmaz. Ama artık odasını Zack'le paylaşmak zorunda olmadığı için de mutludur. Fakat yeni oda arkadaşı Woody de Cody ile tamamen zıttır. Cody'nin hiç hoşuna gitmese de Zack yüzünden gemide havlucu-çocuk olarak çalışmaktadır. Bailey'ye âşıktır ve ikinci sezon sevgili olurlar. 3. sezonda ayrılır fakat 3 bölümden oluşan TWİSTER adlı bölümde sevgili olurlar.(D.Yankı Karakaya ,zack ,cody ,tokyo ve belçika).
  • London Tipton
London (Brenda Song) sınıfta kalmıştır (uzun bir süre) ve babası onu Boston'dan S.S.Tipton'a gönderir.London'ın deyimiyle burası "Salak Deniz Okulu!"dur.London çalışkan değildir fakat acayip bir beyni vardır.Beynini daha çok alışveriş yapmakta,hakaret etmekte ve para saymakta kullanır.Bailey ile aynı odada kaldığından hep şikayer eder.Kendisi için bir suit ister.Tam karakteristiği ise aptal bir zengindir.Babası onu her zaman Moseby'e emanet eder.
  • Bailey Pitckett
Bailey (Debby Ryan) çiftlik kızıdır.Çiftlik işlerine,kovboy danslarına ve derslere bayılır.Cody gibi örnek bir öğrencidir.Hayvanlarla arası çok iyidir hatta evcil bir domuzu vardır.London ile değişik bir ilişkisi vardır , çoğunlukla London onu gıcık eder ve kıyafetleriyle alay eder.Cody ile 3. sezona kadar sevgilidir.
  • Marian(Mr.)Moseby
Mr.Moseby (Phill Lewis) geminin müdürüdür.London'a küçüklüğünden beri bakar.En sevdiği şeyler cep mendilleridir,hergün için yeni bir tanesi vardır.Çoğunlukla çocuklar onunla boyu açısından alay eder.Marcus'un büyük bir hayranıdır.Çoğunlukla gergindir.Zack'ten nefret eder.Ms.Tutweiller'a aşıktır.
  • Emma (Ms.) Tutweiller
Ms.Tutweiller geminin öğretmenidir.Bir sürü kedi ile yaşar ve evlenmek onun en büyük hayalidir.Ayrıca Mr. Moseby'ye aşıktır.
  • Woody Phink
Woody Cody'nin oda arkadaşıdır.Cody'nin tam tersidir.Kirli dağınık ve oburdur.Ayrıca Woody Clevland'tan gelir.
http://disneychannelturkey.blogspot.com
    Zack Ve Cody Güvertede Türkçe İzle Zack Ve Cody Güvertede Oyuncuları Zack Ve Cody Güvertede İndir Zack Ve Cody Güvertede Türkçe Dublaj İndir
  • Maia
Gemide garson olarak çalışmaktadır.Ayrıca Zack'in uzun süreli ilk sevgilisidir.O da diğerleri gibi öğrencidir.Gemiye sonradan gelmiştir.Maia sporu çok sever.Ayrıca New York'tan gelmektedir.Zack Maia'dan birazcık korkar ve ilişki konusunda sürekli Zack'i test etmeye çalışır.
 Yazılar Vikipedi den alıntıdır.

Zack Ve Cody Güvertede Disney Channel Türkçe İzle Zack Ve Cody Güvertede Disney Channel Oyuncuları Zack Ve Cody Güvertede Disney Channel Dublaj Full İzle Zack Ve Cody Güvertede Disney Channel Türkçe Zack Ve Cody Güvertede Disney Channel Zack Ve Cody Güvertede Disney Channel İndir (Total Video Converter Kullanarak Videoyu İndirebilirsiniz.)

Lütfen Sayfamızı Sık Kullanılanlara Ekleyin.
Sayfayı Her Gün Kontrol Edip Son Durumlardan Haberdar Olabilirsiniz.
http://disneychannelturkey.blogspot.com

About